Firma

BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.

Ogłoszenie

Doradca Handlowo-Techniczny

Stanowisko

DORADCA HANDLOWO TECHNICZNY

Miasto/województwo

KĘDZIERZYN KOŹLE (woj. opolskie)
PŁOŃSK (woj. mazowieckie)

Publikacja

2019-01-04

O firmie

Jesteśmy jednym z największych producentów pokryć dachowych w Polsce, zatrudniającym obecnie ponad 650 pracowników. Kluczem do sukcesu firmy oraz jej obecnej pozycji na rynku są: pasja, tradycja i wieloletnie doświadczenie.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy ambitnych i dynamicznych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: woj.opolskie (KĘDZIERZYN KOŹLE) , woj.mazowieckie (PŁOŃSK)

Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w handlu ( preferowane w branży budowlanej)
  • wykształcenie przynajmniej średnie
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
  • dyspozycyjność
  • praktyczna znajomości programów pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat B.
Obowiązki:
  • Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie realizacja założonych celów sprzedażowych w segmencie produktów dla budownictwa mieszkaniowego: stalowe pokrycia dachowe i elewacyjne, rynny, akcesoria. Budowanie długoterminowych relacji handlowych z klientami oraz wykonawcami, stałe monitorowanie rynku.
Co oferujemy:
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pakiet medyczny
  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy.

Przesłanych CV nie zwracamy. Wszystkim dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.